Dzień Uśmiechu

"KIEDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT"

J.Korczak

W tym roku Światowy Dzień Uśmiechu obchodziliśmy w piątek 1 października. Była to nie tylko okazja do rozmów o emocjach, ale i do wspólnej zabawy z kolegami i koleżankami z grupy.

Dzieci mogły wysłuchać bajek o uśmiechu, wziąć udział w zabawach tanecznych, kolorować obrazki przedstawiające radosne minki- symbolem tego dnia jest bowiem żółta, uśmiechnięta buźka. Każdy przedszkolak mógł także zrobić sobie zdjęcie z uśmiechem "od ucha do ucha".

Był to naprawdę radosny dzień. Mamy nadzieję, że dobry humor będzie dopisywał dzieciom każdego dnia, nie tylko od święta.