ArtykuÅ‚y dla rodziców

kids drawing

Umiejętności społeczne - lepszy start w przedszkolu!

UmiejÄ™tnoÅ›ci spoÅ‚eczne - lepszy start w przedszkolu!  Wielu rodziców przyszÅ‚ych przedszkolaków zastanawia siÄ™, czy ich pociecha poradzi sobie w nowym, zupeÅ‚nie dla nich obcym miejscu, jakim jest przedszkole. Jakie umiejÄ™tnoÅ›ci powinno posiadać nasze dziecko, aby Å‚atwiej przeszÅ‚o przez przedszkolne progi? Do wrzeÅ›nia jeszcze daleko, jednak już teraz rodzice, zapisujÄ…c dziecko do przedszkola, powinni rozpocząć stopniowe oswajanie (siebie i dziecka) z nowÄ… sytuacjÄ…. Z pewnoÅ›ciÄ… wÅ›ród czynników, które uÅ‚atwiÄ… dziecku start w przedszkolu, należą umiejÄ™tnoÅ›ci spoÅ‚eczne.

Czytaj dalej:  https://zdrowyprzedszkolak.pl/wychowanie/863/umiejetnosci-spoleczne-lepszy-start-w-przedszkolu.html