Grupa IV Sówki

sowa

Spotkanie z rodzicami

W środowe popołudnie dzieci zaprosiły na wspólne spotkanie swoich rodziców. Zostały omówione zasady zdrowego żywienia dzieci. Było to w ramach projektu „Zdrowo jem, więcej wiem” pod hasłem „Dlaczego sposób odżywiania dzieci jest sprawą bardzo ważną?”. Najcenniejszy prezent dla swojego dziecka to zdrowy sposób odżywiania się i zdrowe nawyki żywieniowe. Sposób żywienia wywiera wpływ na zdrowie przez całe życie człowieka, ale najbardziej istotny jest w okresie intensywnego wzrostu i rozwoju. Zasoby, w które zostanie wówczas wyposażony organizm, są podstawą jego rozwoju i dobrego funkcjonowania przez całe życie. Na koniec dzieci bawiły się wspólnie z rodzicami na zajęciach wg Weroniki Sherborne i aerobiku. Dziękujemy za aktywny udział rodzicom i dziadkom dzieci.