Grupa IV Sówki

sowa

Spotkanie z rodzicami

W Å›rodowe popoÅ‚udnie dzieci zaprosiÅ‚y na wspólne spotkanie swoich rodziców. ZostaÅ‚y omówione zasady zdrowego żywienia dzieci. ByÅ‚o to w ramach projektu „Zdrowo jem, wiÄ™cej wiem” pod hasÅ‚em „Dlaczego sposób odżywiania dzieci jest sprawÄ… bardzo ważnÄ…?”. Najcenniejszy prezent dla swojego dziecka to zdrowy sposób odżywiania siÄ™ i zdrowe nawyki żywieniowe. Sposób żywienia wywiera wpÅ‚yw na zdrowie przez caÅ‚e życie czÅ‚owieka, ale najbardziej istotny jest w okresie intensywnego wzrostu i rozwoju. Zasoby, w które zostanie wówczas wyposażony organizm, sÄ… podstawÄ… jego rozwoju i dobrego funkcjonowania przez caÅ‚e życie. Na koniec dzieci bawiÅ‚y siÄ™ wspólnie z rodzicami na zajÄ™ciach wg Weroniki Sherborne i aerobiku. DziÄ™kujemy za aktywny udziaÅ‚ rodzicom i dziadkom dzieci.