Grupa IV Sówki

sowa

Międzynarodowy Dzień Tolerancji

16 listopada przypada MiÄ™dzynarodowy DzieÅ„ Tolerancji, który staÅ‚ siÄ™ okazjÄ… do rozmów o akceptacji , szacunku i uznaniu bogactwa różnorodnoÅ›ci kultur na Å›wiecie. UÅ›wiadamialiÅ›my sobie, że każdy z nas jest inny, różnimy siÄ™ od siebie, ale mimo to należy szanować drugÄ… osobÄ™ i jej poglÄ…dy. Dzieci wysÅ‚uchaÅ‚y opowiadania o smoku, który poszukiwaÅ‚ przyjaciela. SzukaÅ‚y podobieÅ„stw i różnic miÄ™dzy sobÄ…. W scenkach dramowych próbowaÅ‚y rozwiÄ…zać trdune sytuacje wykazujÄ…c siÄ™ szacunkiem. Przedszkolaki wzmacniaÅ‚y również poczucie wÅ‚asnej wartoÅ›ci w zabawie z lustrem.