Przegląd muzyczny "Mamo, tato śpiewaj ze mną"

W dniu 19 maja w naszym przedszkolu zostaÅ‚ zorganizowany PrzeglÄ…d muzyczny "Mamo. tato spiewaj ze mnÄ…". Do którego zgÅ‚osiÅ‚i siÄ™ rodzice, rodzeÅ„stwo i dzieci. Jako pierwsi zaspiewali;

Amelia Herbert z gr II i tata JarosÅ‚aw, który akompaniowaÅ‚ na gitarze piosenkÄ™ "Mam tÄ™ moc"

Laura Kundys z gr II mama Elwira i tata Konrad zaśpiewali piosenkę "Puszek okruszek"

Wiktoria MicaÅ‚ z gr III z mamÄ… AgnieszkÄ… zaÅ›piewaÅ‚y piosenkÄ™ "Siedem krasnoludków"

Lena Drąg z gr III z siostrami Wiktorią i Martyną zaśpiewały piosenkę "Dobosz zuch"

Kacper Bylinowski z gr III wystąpił z ciocią Anią i mamą Grażyną z piosenką "Mazureczek"

Rodzinnie wystapili Wiktoria Furman z gr IV z siostrą Julią z gr I i tatą Wojciechem w piosence "Stefan Osioł".

Wszyscy artyÅ›ci piÄ™knie siÄ™ zaprezentowali. Zostali nagrodzeni pamiÄ…tkowymi dyplomami i nagrodami, które wrÄ™czyÅ‚a pani dyr Halina Kwolek.

Zapraszamy za rok. DziÄ™kujemy tym rodzicom, którzy wÅ‚Ä…czyli siÄ™ do konkursu.