Tworzymy grupÄ™

Grupa motylków w tym tygodniu poznaÅ‚a bohatera programu Stanford Harmony Zi, który pomaga zrozumieć dzieciom różne bardzo ważne sprawy zwiÄ…zane z uczuciami i emocjami. Bycie częściÄ… grupy to bardzo ważna rzecz dla każdego z nas. Ludzie mogÄ… należeć do wielu różnych grup takich jak: rodzina , grupa przedszkolna, drużyna piÅ‚karska itp . Zi nasz bohater martwiÅ‚ siÄ™ że bÄ™dzie musiaÅ‚ siÄ™ pożegnać ze swoimi przyjacióÅ‚mi z grupy . Na podstawie tej historii Motylki dowiedziaÅ‚y siÄ™ jak ważne jest przynależenie do grupy przedszkolnej ,bycie ważnym i wyjÄ…tkowym , pomaganie i wspieranie swoich przyjacióÅ‚. Na dowód przynależnoÅ›ci do grupy przedszkolnej wykonaÅ‚y plakat na którym odbiÅ‚y swoje rÄ™ce jeden motylek za wszystkich, wszystkie motylki za jednego , a w grupie siÅ‚a.