ArtykuÅ‚y dla rodziców

kids drawing

Przedszkole od 6 maja - ważne informacje

2020-05-05  Przedszkole od 6 maja - ważne informacje:

Szanowni Państwo

W zwiÄ…zku z otwarciem przedszkola w dniu 6 maja br. informujÄ™, że zgodnie z wytycznymi MEN w pierwszej kolejnoÅ›ci nasze przedszkole zapewni opiekÄ™ dzieciom zgÅ‚oszonym w dniu 30.04. i 1.05 br. i potwierdzonym w dniu 5 maja, rodziców obojga czynnie pracujÄ…cych, z których pierwszeÅ„stwo, zgodnie z zaleceniami MEN, majÄ… dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, sÅ‚użb mundurowych, pracowników handlu i przedsiÄ™biorstw produkcyjnych, realizujÄ…cy zadania zwiÄ…zane z zapobieganiem, przeciwdziaÅ‚aniem i zwalczaniem COVID-19.

Zgodnie z zaleceniem GIS w przedszkolu wprowadzony zostaje REŻIM SANITARNY oraz ZMIANA ORGANIZACJI PRACY.

Wymagane będą stałe godziny przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola wg deklaracji uczęszczania przesłanej w dniu 5 maja br. i na jej podstawie, dzieci będą przydzielane do grup (nie będą obowiązywały dotychczasowe podziały grupowe) oraz codzienne pisemne OŚWIADCZENIE RODZICA
 o stanie zdrowia dziecka.

Rodzice są bezpośrednio odpowiedzialni za podjętą decyzję i zobowiązani do zapoznania się z PROCEDURAMI, przed przyprowadzeniem dziecka do przedszkola.

Halina Kwolek – dyrektor przedszkola

ProszÄ™ o zapoznanie siÄ™ z wytycznymi MEN i GIS dotyczÄ…cymi zapewnienia opieki dzieciom przez przedszkole.

Informacja MEN  oraz  Informacja GIS