ArtykuÅ‚y dla rodziców

kids drawing

UWAGA RODZICE !!!

UWAGA RODZICE !!!  Pilne !

Na podane przez PaÅ„stwa adresy mailowe zostaÅ‚y wysÅ‚ane  ankiety, w celu pozyskania informacji zwiÄ…zanych z przewidywanÄ… możliwoÅ›ciÄ… sprawowania w przedszkolu opieki nad dziećmi od 6 maja, prosimy Rodziców o informacjÄ™ zwrotnÄ… do jutra - tj. do 1 maja.

Jeśli nie otrzymali Pańswo maila proszę o kontakt z nauczycielkami swoich dzieci.

Bardzo proszÄ™ również o przekazanie tej informacji innym rodzicom z grupy, gdyż nie wszyscy zaglÄ…dajÄ… na naszÄ… stronÄ™.