Ogólnoprzedszkolne

kids drawing

Spektakl teatralno – muzyczny „Roszpunka”

W dniu 9 maja trzy grupy udały się do WDK na ul. Okrzei gdzie obejrzały spektakl „Roszpunka” w wykonaniu Wrocławskiego Teatru  Inart. To magiczny spektakl teatralny wyreżyserowany przez Kamila Kuldę, który jest adaptacją klasycznego utworu Braci Grimm.Ukazuje niezwykłą opowieść o niezależnej i silnej dziewczynce, która odważnie stawia czoła przeciwnościom losu. Koncepcja przedstawienia wychodzi poza konwencje tradycyjnej baśni, odświeżając archetyp postaci, która potrafi samej kształtować swoje życie. Przekazuje ona młodym widzom inspirującą lekcję o siły wewnętrznej, determinacji i odwadze. Dzieci zadowolone opowiadały o przedstawieniu.