Nasz udział w konkursach

Motylki z kartką na Dzień Kobiet

Dzieci z grupy Motylki z uśmiechem na twarzy przyłączyły się do IV Ogólnopolskiego Konkursu Freblowskiego "Kartka na Dzień Kobiet".

Prace wykonane przez Lenkę, Michalinkę, Marcelinkę, Maję, Kubusia, Kacperka B., Szymonka i Kacperka Z. zostały wysłane do organizatorów konkursu. Następnie zostaną przekazane m.in.  Uczestniczkom Zespołu Wsparcia w Lublinie, pacjentkom Oddziału Chirurgii Piersi Wojewódzkiego Szpitala Klinicznego w Lublinie i Pacjentkom Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej.

Mamy nadzieję, że wykonane kartki wraz z życzeniami wywołają ogrom radości i wzruszeń u obdarowanych Kobiet.