Nasz udział w konkursach

Motylki z kartką na Dzień Kobiet

Dzieci z grupy Motylki z uÅ›miechem na twarzy przyÅ‚Ä…czyÅ‚y siÄ™ do IV Ogólnopolskiego Konkursu Freblowskiego "Kartka na DzieÅ„ Kobiet".

Prace wykonane przez LenkÄ™, MichalinkÄ™, MarcelinkÄ™, MajÄ™, Kubusia, Kacperka B., Szymonka i Kacperka Z. zostaÅ‚y wysÅ‚ane do organizatorów konkursu. NastÄ™pnie zostanÄ… przekazane m.in.  Uczestniczkom ZespoÅ‚u Wsparcia w Lublinie, pacjentkom OddziaÅ‚u Chirurgii Piersi Wojewódzkiego Szpitala Klinicznego w Lublinie i Pacjentkom Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej.

Mamy nadziejÄ™, że wykonane kartki wraz z życzeniami wywoÅ‚ajÄ… ogrom radoÅ›ci i wzruszeÅ„ u obdarowanych Kobiet.