Grupa V Pszczó艂ki

pszczola

Konkurs na 8 marca

Ju偶 po raz drugi Pszczó艂ki bior膮 udzia艂 w konkursie zorganizowanym przez Przedszkole nr 43 w Lublinie oraz pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin, Froebel.pl i Bli偶ej Przedszkola dla nauczycieli i przedszkolaków z ca艂ej Polski.

Zadaniem uczestników jest przygotowanie kartek z 偶yczeniami z okazji Dnia Kobiet.

Prace dzieci zostan膮 przekazywane m.in. Uczestniczkom Zespo艂u O艣rodków Wsparcia w Lublinie, Pacjentkom Oddzia艂u Chirurgii Piersi Wojewódzkiego Szpitala Klinicznego w Lublinie, Pacjentkom Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej w Lublinie. Niech kartki cho膰 na chwil臋 wywo艂aj膮 u艣miech wszystkich obdarowanych.

Zosta艂o równie偶 zrealizowane zadanie 6 z modu艂u „Kocham, lubi臋, szanuj臋” z Mi臋dzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kultur膮 mi do twarzy”.

Podziekowania dla dzieci za nades艂ane prace.

,, Dzieci s膮 jak posiane nasiona. Trzeba je codziennie podlewa膰,

po艣wi臋ca膰 im uwag臋 i piel臋gnowa膰.
W takich warunkach nasiona kie艂kuj膮, ro艣liny rosn膮, a potem zakwitaj膮. ..."