Grupa V Pszczó艂ki

pszczola

Dzie艅 Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzie艅 Przedszkolaka zosta艂 uchwalony przez Sejm RP we wrze艣niu 2013 roku. 艢wi臋to ma podkre艣la膰 wag臋 edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci oraz popularyzowa膰 nowoczesne wychowanie przedszkolne.

S艂u偶y tak偶e integracji przedszkoli z ró偶nych regionów kraju z osobami, instytucjami, które maj膮 wp艂yw na wizerunek i jako艣膰 funkcjonowania placówek przedszkolnych. Dodatkowo dostarcza dzieciom okazji do 艣wi臋towania, do zabawy i czerpania rado艣ci z bycia przedszkolakiem.

Pszczó艂ki równie偶 艣wietnie si臋 bawi艂y na swoim 艣wi臋cie. Bawi艂y si臋 chust膮, ta艅czy艂y z gum膮 sensoryczn膮, rozwi膮zywa艂y quiz o przedszkolu oraz wykona艂y ciekawe 膰wiczenia.

,, Dzieci s膮 jak posiane nasiona. Trzeba je codziennie podlewa膰,

po艣wi臋ca膰 im uwag臋 i piel臋gnowa膰.
W takich warunkach nasiona kie艂kuj膮, ro艣liny rosn膮, a potem zakwitaj膮. ..."