Grupa IV Sówki

sowa

Jasełka i Wigilia

19 grudnia w naszym przedszkolu odbyÅ‚y siÄ™ JaseÅ‚ka Bożonarodzeniowe w wykonaniu grupy "Sówki". Dzieci w strojach Maryi, Józefa, pastuszków, królów i anioÅ‚ków w przejmujÄ…cy sposób opowiedziaÅ‚y historiÄ™ Bożego Narodzenia dla wszystkich dzieci i pracowników z naszego przedszkola. WystÄ…pieniem tym dzieci wprowadziÅ‚y wszystkich w Å›wiÄ…tecznÄ… atmosferÄ™.

NastÄ™pnie przedszkolaki z grupy "Sówki" zÅ‚ożyÅ‚y sobie życzenia Å›wiÄ…teczne, podzieliÅ‚y siÄ™ opÅ‚atkiem i zasiadÅ‚y do wspólnego wigilijnego stoÅ‚u.

JaseÅ‚ka Bożonarodzeniowe nastÄ™pnego dnia dzieci zaprezentowaÅ‚y dla swoich rodziców.