Grupa IV Sówki

sowa

"Co daje nam siłę?" - konkurs plastyczny

Fundacja BRATKI ogÅ‚osiÅ‚a konkurs pod hasÅ‚em „Co daje nam siÅ‚Ä™?. Wszyscy wspólnie rozmawialiÅ›my co nam pomaga być w grupie i doszliÅ›my do wniosku że wspóÅ‚praca, przyjaźń, pomoc drugiemu, wspólne zabawy, twórcze dziaÅ‚ania to to co nas wzmacnia. Wtedy wszyscy zabraliÅ›my siÄ™ do pracy , każdy próbowaÅ‚ przelać na pracÄ™ plastycznÄ… to co uważaÅ‚ za najważniejsze. Ze wszystkich prac wybraliÅ›my jedenaÅ›cie, ale każdy jest wygranym. W sobotni wieczór odebraÅ‚am nagrodÄ™ dla caÅ‚ej grupy. Niespodzianka kryÅ‚a siÄ™ w koszu i na pewno przy da siÄ™ nam aby wzmacniać grupÄ™.

Dziękuję wszystkim dzieciom za wykonane prace.