Grupa IV Sówki

sowa

Międzynarodowy Dzień Kropki

15 wrzeÅ›nia to MiÄ™dzynarodowy DzieÅ„ Kropki jest to Å›wiÄ™to kreatywnoÅ›ci, dzieÅ„, w którym skupiamy siÄ™ na rozwoju swoich talentów, pasji. Tego dnia nauczyciele angażujÄ… dzieci w zajÄ™cia, które pomogÄ… im odkryć mocne strony i dadzÄ… im odwagÄ™, by powiedzieć o tym Å›wiatu.
W naszej grupie również dzieci miaÅ‚y możliwość poznać to Å›wiÄ™to. Dzieci mogÅ‚y rozwijać swoje różne możliwoÅ›ci i talenty. UkÅ‚adaÅ‚y puzzle, kodowaÅ‚y, tworzyÅ‚y ciekawe obrazy, rozegraÅ‚y wspólnÄ… grÄ™ oraz wesoÅ‚o siÄ™ bawiÅ‚y.

WiÄ™cej w tej kategorii: Urodziny Antosia »