Grupa IV Sówki

sowa

Dzień Dinozaura

DzieÅ„ Dinozaura byÅ‚ już chwile temu, ale my Sówki jako mÅ‚odsi palentolodzy badaliÅ›my to zjawisko w późniejszym czasie. Oprócz tego że: dinozaur nie jest smokiem, a smok nie jest dinozaurem; dinozaury naprawdÄ™ istniaÅ‚y; dinozaury już nie istniejÄ…; niektóre z nich byÅ‚y tak ogromne, że nie zmieÅ›ciÅ‚yby siÄ™ w przedszkolnej sali; żyÅ‚y w czasach, w których ludzi nie byÅ‚o jeszcze na Ziemi- próbowaliÅ›my odtworzyć szkielet dinozaura. Ale nasze bogate doÅ›wiadczenie w tej tematyce pomogÅ‚o nam szybko uporać siÄ™ z tym zadaniem.