Grupa II Motylki

motyl

Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka (realizacja zadania z Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy”)

21 listopada obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka.

Podczas zajęć dzieciom zostały przybliżone Prawa Dziecka oraz ich wielka ranga. Nie zabrakło też wspomnienia o wybitnym pedagogu jakim był Janusz Korczak.

W ramach tego święta został zorganizowany „Niebieski Marsz” na znak solidarności z wszystkimi dziećmi świata, w którym wzięliśmy udział. Dzieci z niebieskimi kwiatami przeszły okolice naszego przedszkola.

Dzisiejsze święto pozwoliło nam wykonać zadanie „Nie ma dzieci, są ludzie” z modułu III z Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy”.