Widowisko muzyczno-ekologiczne.

15 maja go艣cili艣my w naszym przedszkolu Teatr Lalek „Pinokio”, który przedstawi艂 spektakl ekologiczny pt. „Zaczarowany las- chc臋 by膰 przyjacielem przyrody”. Motto przedstawienia brzmia艂o „呕yj z przyrod膮 w zgodzie”. Spektakl zach臋ca艂 dzieci do szanowania przyrody i dbania o czysto艣膰 艣rodowiska. Wszystkie przedszkolaki pozna艂y problemy mieszka艅ców lasu oraz sposób zachowania si臋 podczas pobytu w lesie. Przedstawienie wywar艂o ogromne wra偶enie na dzieciach, szczególnie podoba艂y im si臋 kukie艂ki. Przedszkolaki w艂膮czy艂y si臋 do wspólnej zabawy, a po przedstawieniu ch臋tnie udziela艂y odpowiedzi na zadawane przez aktora pytania.

,, Dzieci s膮 jak posiane nasiona. Trzeba je codziennie podlewa膰,

po艣wi臋ca膰 im uwag臋 i piel臋gnowa膰.
W takich warunkach nasiona kie艂kuj膮, ro艣liny rosn膮, a potem zakwitaj膮. ..."