Teatr "Kruszynka"

W poniedziałek nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z teatru Lalek Pinokio z Nowego Sącza . Wszyscy z przejęciem oglądali spektakl pt: "Kruszynka” . Spektakl opowiadał o Kruszynce – cyrkowej słonicy. Nasza Kruszynka nie lubiła pomagać innym, jest samolubna i myśli tylko o osobie. Zwierzątka jej pomagają. W końcu słonica odkrywa że prawdziwy sekret przyjaźni polega na wzajemnej pomocy i akceptacji samego siebie i innych. Akceptujmy innych i samych siebie bez znaczenia kim jesteśmy i jak wyglądamy. W sposób bajkowy spektakl pokazał wartości przyjaźni, zrozumienia, akceptacji i pomocy potrzebującym. Przedszkolaki z zainteresowaniem śledziły losy słoniczki i jej przyjaciół. Na koniec dzieci nagrodziły aktorów wielkimi brawami.