Świąteczne zajęcia z rodzicami i dziadkami

19 grudnia 2017 w grupie 2 nauczycielka Joanna Wajda zorganizowaÅ‚a Å›wiÄ…teczne warsztaty plastyczne dla dzieci i ich rodziców, dziadków. Spotkanie rozpoczęło siÄ™ od zabaw integracyjnych, czytania przez nauczycielkÄ™ bajki pt." U nas choinka" dotyczÄ…cej wykonywania ozdób choinkowych przez dzieci. W dalszej części warsztatu uczestnicy przystÄ…pili do wspólnego wykonywania piÄ™knych papierowych Å‚aÅ„cuchów, anioÅ‚ów, bombek, choinek przestrzennych oraz innych ciekawych ozdób. Dzieci i goÅ›cie Å›wietnie siÄ™ przy tym bawili, Å›piewali też razem pastoraÅ‚ki i kolÄ™dy.
ZachÄ™cam rodziców do udziaÅ‚u w kolejnych tego typu zajÄ™ciach, ponieważ widziana wtedy radość dzieci - bezcenna! :)