Słoneczka i Kotki w Firmie "Romex" .

Firma zajmuje się produkcją baniek choinkowych, jest rodzinną firmą, która  powstała  w Rzeszowie w 1978 r. Produkcja opiera się na tradycyjnych metodach wytwarzania ozdób choinkowych polegających na wydmuchiwaniu bombek ze szklanej rury, która jest podgrzewana do wysokiej temperatury.  W ofercie znajdują się bombki różnej wielkości dekorowane ręcznie jak i gładkie. Ozdoby choinkowe dekorowane są  farbami i brokatami o szerokiej gamie kolorystycznej. Bombki cieszą się zainteresowaniem nie tylko na rynku polskim, ale także za granicą. Dzieciom bardzo się podobało, a szczególnie bańki pająki, żabki,  żyrafa.

Dziękujemy za miłe przyjęcie.