Kolorowa jesień już chodzi po świecie

1. MalowaÅ‚a jesieÅ„ w parku wszystkie liÅ›cie, na brÄ…zowo, na czerwono, żóÅ‚to i zÅ‚ociÅ›cie.
La, la, la, la, la, la, la, la, la, la, na brÄ…zowo, na czerwono, żóÅ‚to i zÅ‚ociÅ›cie.

2. PrzyleciaÅ‚a sroczka i usiadÅ‚a z boku, przyglÄ…daÅ‚a siÄ™, jak jesieÅ„ barwi wszystko wokóÅ‚.
La, la, la, la, la, la, la, la, la, la, przyglÄ…daÅ‚a siÄ™ jak jesieÅ„ barwi wszystko wokóÅ‚.

3. Wietrzyk to zobaczyÅ‚ i pÄ™dzi po lesie, kolorowe liÅ›cie zrywa i ze sobÄ… niesie.
La, la, la, la, la, la, la, la, la, la, kolorowe liÅ›cie zrywa i ze sobÄ… niesie.