Muzeum Dobranocek

Muzeum Dobranocek ogl膮dali艣my oryginalne lalki z filmów kukie艂kowych produkowanych w Studiu Ma艂ych Form Filmowych Se-Ma-For w 艁odzi. W muzealnych gablotach mogli艣my spotka膰 bohaterów takich animacji, jak: Mi艣 Uszatek, Przygody Misia Colargola, Ma艂y Pingwin Pik-Pok, Maurycy i Hawranek, Reksio, Bolek i Lolek, Porwanie Baltazara G膮bki, Kangurek Hip-Hop, Pampalini 艁owca Zwierz膮t, Lis Leon i wiele innych.

Natomiast w sali projekcyjnej mogli艣my uczestniczy膰 w pokazie filmowym. Obejrzeli艣my przygody bohaterów popularnych animacji: Bolka i Lolka, Reksia, Kozio艂ka Mato艂ka, Misia Kud艂atka i in.

,, Dzieci s膮 jak posiane nasiona. Trzeba je codziennie podlewa膰,

po艣wi臋ca膰 im uwag臋 i piel臋gnowa膰.
W takich warunkach nasiona kie艂kuj膮, ro艣liny rosn膮, a potem zakwitaj膮. ..."