Bezpieczna droga do przedszkola i szkoły

23.11.2016r.gr.V Kotki byÅ‚a w MÅ‚odzieżowym Domu Kultury na ul. Osmeckiego  51 w Rzeszowie. OdbyÅ‚o siÄ™ tam Podsumowanie IX edycji konkursu plastycznego pt.,,Bezpieczna droga do przedszkola i szkoÅ‚y". Nasz kolega Maksymilian Habaj zakwalifikowaÅ‚ siÄ™ do wystawy. OdebraÅ‚ dyplom i skromny upominek. Zanim to jednak nastaÅ‚o oglÄ…daliÅ›my wystÄ™py dzieci z tego MDKu. ByÅ‚y to taÅ„ce z okolic Przeworska. Dzieci ze SzkoÅ‚y  Podstawowej nr 25 pokazaÅ‚y udzielanie pierwszej pomocy. Na koÅ„cu byÅ‚y same sÅ‚odkoÅ›ci. WróciÅ‚yÅ›my zadowoleni i szczęśliwi.