Sprintem do maratonu

MiesiÄ™cznik BLIÅ»EJ PRZEDSZKOLA zaprosiÅ‚ wszystkie PRZEDSZKOLA do udziaÅ‚u
w II OGÓLNOPOLSKIM MARATONIE PRZEDSZKOLAKÓW „Sprintem do maratonu”

Celem projektu jest popularyzowanie biegów wÅ›ród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia    i aktywnego spÄ™dzania czasu.

My również aktywnie spÄ™dzamy czas w przedszkolu, wiÄ™c bardzo chÄ™tnie wziÄ™liÅ›my udziaÅ‚ w tym projekcie już po raz drugi.

Nasz maraton rozpoczÄ…Å‚ siÄ™ od rozdania numerów startowych.

W ogrodzie przedszkolnym pani Kamila przeprowadziÅ‚a rozgrzewkÄ™, a byÅ‚y to zabawy „Poruszamy siÄ™ jak…” – zabawa ruchowo-naÅ›ladowcza oraz „Smok i owieczki” – zabawa bieżna.

NastÄ™pnie przygotowani do biegu, wystartowaliÅ›my. Wszyscy biegliÅ›my ile siÅ‚ w nogach. DaliÅ›my z siebie wszystko bo bardzo lubimy biegać! Na mecie okazaÅ‚o siÄ™, że to MichaÅ‚, Kacper i Szymon zdobyli pierwsze trzy miejsca za co otrzymali medale i dyplomy dla najlepszych maratoÅ„czyków.