Wyj艣cie do Estrady Rzeszowskiej

W kwietniowy dzie艅, przedszkolne Sówki odwiedzi艂y „Estrad臋 Rzeszowsk膮”. Tego dnia nie straszny by艂 nam deszcz i z wielkim zainteresowaniem nie mogli艣my si臋 doczeka膰 by zobaczy膰 czym zajmuj膮 si臋 ludzie tam pracuj膮cy.

Na zaj臋ciach dowiedzieli艣my si臋, 偶e pracownicy s膮 odpowiedzialni za nag艂a艣nianie wi臋kszo艣ci rzeszowskich imprez i 偶e wcale to nie jest taka lekka praca. Oprócz bardzo ciekawych historii zwi膮zanych z nag艂a艣nianiem na imprezach w Rzeszowie, mogli艣my nagra膰 w profesjonalnym studio swoje g艂osy jak i piosenk臋, któr膮 nauczy艂 i zagra艂 na gitarze dla nas- Pan Marcin. Pó藕niej wykonali艣my przypinki, z naszym logiem przedszkola i logiem naszej grupy.

To by艂 niesamowity dzie艅, pe艂en przygód i nowych do艣wiadcze艅.

Z niecierpliwo艣ci膮 czekamy na zaproszenie nas jako gwiazdy wieczoru. W przysz艂o艣ci wyczekuj膮ce nas na wielkich rzeszowskich bilbordach.

,, Dzieci s膮 jak posiane nasiona. Trzeba je codziennie podlewa膰,

po艣wi臋ca膰 im uwag臋 i piel臋gnowa膰.
W takich warunkach nasiona kie艂kuj膮, ro艣liny rosn膮, a potem zakwitaj膮. ..."