Wiosenny pokaz mody wiosennej

W związku z powitaniem kalendarzowej Wiosny, w ramach zadań zaplanowanych w planie rocznym naszego przedszkola, 22.03.2023 roku odbył się pokaz mody wiosennej. Każda grupa w pięknych strojach zaśpiewała piosenki z okazji pierwszego dnia Wiosny, a potem w rytmie wesołej melodii zaprezentowały swoje stroje na wybiegu. Modele i  modelki wyglądali wyjątkowo, na pokazie nie mogło zabraknąć wiosennych stylizacji robionych ręcznie koszyków z kwiatami czy też wianków.  Przedszkolaki były przygotowane na 120% !!! Dziękujemy wszystkim modelom i ich najwierniejszym fanom- rodzicom za przygotowanie strojów na nasz przedszkolny pokaz mody!

Wszystkim dzieciom towarzyszył radosny nastrój a Pani Wiosna zerkając na ich uśmiechy na pewno zagości u nas już teraz.