Dzień uśmiechu

W piÄ…tkowy dzieÅ„ (7.10.2022.) w naszej grupie byÅ‚o bardzo radoÅ›nie i wesoÅ‚o, a to za sprawÄ… wyjÄ…tkowego Å›wiÄ™ta - Åšwiatowego Dnia UÅ›miechu. GÅ‚ównym celem tego dnia byÅ‚o przybliżenie dzieciom znaczenia uÅ›miechu i życzliwoÅ›ci, ksztaÅ‚towanie umiejÄ™tnoÅ›ci wyrażania życzliwoÅ›ci poprzez aktywność intelektualnÄ…, ruchowÄ… i plastycznÄ…, wdrażanie dzieci do pozytywnych zachowaÅ„ oraz integracja grupy i czerpanie radoÅ›ci z uczestnictwa w zabawie. Dużo radoÅ›ci sprawiÅ‚o dzieciom wykonanie zadania „Na gazetach malujemy, bo przyrodÄ™ szanujemy” z projektu „W tekturowym Å›wiecie dobrze bawić siÄ™ bÄ™dziecie”.