W tym dniu szczególnym – wrzeÅ›nia trzydziestego,

Witamy serdecznie chłopaka każdego.

Dzisiaj Å›wiÄ™to Wasze, dzieÅ„ prezentów, życzeÅ„,

Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

Od najmÅ‚odszych lat uczymy dzieci, aby pamiÄ™taÅ‚y o ważnych uroczystoÅ›ciach w życiu rodziny i przedszkola. Równie ważne jest ÅšwiÄ™to ChÅ‚opców, które obchodzimy 30 wrzeÅ›nia. W tym dniu w naszej grupie nie zabrakÅ‚o życzeÅ„ od dziewczynek i wesoÅ‚ych zabaw. NajwiÄ™cej radoÅ›ci sprawiÅ‚o dzieciom tworzenie sylwetki super chÅ‚opaka poÅ‚Ä…czone z wykonaniem zadania „Na papierze siÄ™ kÅ‚adziemy i swe ciaÅ‚a rysujemy” z Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „W tekturowym Å›wiecie dobrze bawić siÄ™ bÄ™dziecie”.