Straż Miejska

We wtorkowe przedpoÅ‚udnie nasze przedszkole odwiedziÅ‚a p.Laura Strażnik Miejski i spotkaÅ‚a siÄ™ z Biedronkami oraz PszczóÅ‚kami. ZaprezentowaÅ‚a dzieciom swój strój - mundur, opowiedziaÅ‚a o zadaniach jakie wykonujÄ… Strażnicy Miejscy. PrzestrzegaÅ‚a przed dzikimi zwierzÄ™tami, jak należy siÄ™ zachować w razie zagrożenia, pouczyÅ‚a, że każdy wÅ‚aÅ›ciciel psa powinien po nim sprzÄ…tać. DowiedzieliÅ›my siÄ™ jaki jest numer alarmowy - 986. Na zakoÅ„czenie spotkania dzieci miaÅ‚y możliwość zaÅ‚ożenia czapek oraz kamizelek odblaskowych. DziÄ™kujemy za ciekawe spotkanie.