Pracownik sklepu

W piątkowy poranek naszą grupę odwiedziła mama Krysi p.Agnieszka, zapoznała dzieci z ciekawostkami swojej pracy w dużym sklepie. Opowiedziała że nie zawsze pracuje na kasie i kasuje towary, ma różne obowiązki. W niektóre dni pracuje na stoisku z pieczywem i wtedy jej dzień pracy zaczyna się o 3 godzinie w nocy, aby klienci mogli kupić świeże pieczywo kiedy otworzy się sklep innym razem wykłada towary owoce i warzywa. Pokazała jak wyglądają ceny jakie mają kolory i co oznaczają. Obejrzeliśmy jak wygląda kod kreskowy i że pani na kasie musi znac około 300 kodów towarów. Przyniosła również kilka ciekawych owoców: marakuja, pomelo, gruszki, granat, które później dzieci degustowały. Przypomniała tez kilka ważnych zasad będąc w dużym sklepie : używanie zwrotów grzecznościowych oraz co należy zrobić gdy zgubimy rodziców w sklepie. Pięknie dziękujemy za ciekawe spotkanie oraz życzymy samych miłych klientów.