Pasowanie na Przedszkolaka

W listopadzie w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. W naszej grupie częćś dzieci była już pasowana na początku roku, ale część dzieci przyszła do naszego przedszkola dopiero we wrześniu. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której Motylki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią.

Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie dokonało się uroczyste pasowanie nowych dzieci na przedszkolaka.

Link do występu: https://youtu.be/a_RXVPRylOU