Wycieczka do Miejskiej Komendy Policji w Rzeszowie.

W piątkowy poranek nasza grupa wyruszyła autobusem Komunikacji Miejskiej do Komendy Policji. Na miejscu przywitała nas miła pani Policjantka, która oprowdziła nas po komendzie. Dzieci miały możliwość zobaczyć psa, który pomaga w służbie, dowiedziały się gdzie mieszka taki pies i jakie musi przejść szkolenia. Dzieci przypomniały sobie również zasady bezpieczeństwa potrzebne na codzień oraz podczas wakacyjnych wyjazdów. Najciekawszym momentem było spotkanie z tatą Kacpra. Pokazał nam jak zbiera się odciski palców, robi zdjęcia do kartotek policyjnych. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w pokazach. Ostatnią niespodzianką było przejście do lodziarni i posmakowanie pysznych lodów. Dziękujemy za miłą wycieczkę.