Wycieczka na rzeszowski Rynek

We wtorek 15.06.2021r nasza grupa ,,Biedronek", udała się na mały spacer po Rzeszowie.

Dwie nasze koleżanki : Ola N. i Zuzia B. brały udział w konkursie plastycznym pt.,,Jak mogę chronić środowisko w moim mieście?'', organizowanym przez Urząd Miasta Rzeszowa, Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa.

Byliśmy razem odebrać dyplomy i nagrody.

Spotkaliśmy Żołnierzy Podchalańskich, którzy pozwolili nam się z nimi sfotografować.

To była orkiestra i mieliśmy możliwość ich posłuchać

Po drodze spotkaliśmy też pomnik znanego żołnierza Józefa Piłsudskiego – polskiego działacza społecznego i niepodległościowy.

Siedział na pięknym koniu i widać, że był bardzo dumny. Cieszymy się, że mamy z nim zdjęcie.

To była piękna wycieczka. Jeszcze raz gratulujemy koleżankom wyróżnienia i nagrody.

Więcej w tej kategorii: Kung Fu »