Jesteśmy Europejczykami

W przedszkolu kolejna przygoda wspaniała, Pani w podróż po Europie nas zabrała. Na początek odwiedziliśmy Francję i podziwialiśmy jej mieszkańców elegancję. Z kolorowych kubków wieżę Eiffla budowaliśmy, potem Luwr i Łuk Triumfalny zwiedzaliśmy. W Holandii przywdzialiśmy drewniane chodaki i na kartkach uwieczniliśmy wiatraki. Jeździliśmy również rowerami wśród pól z pięknymi tulipanami. Ciao, ciao tak przywitaliśmy się z Włochami, gdzie pływaliśmy weneckimi gondolami. A zabawa kolorowym makaronem była świetnym wyborem! Kraje Unii Europejskiej chętnie zwiedzamy, ale Polskę w sercu zawsze mamy!