Światowy Dzień Zespołu Downa

21 marca obchodzimy pierwszy DzieÅ„ Wiosny, jednak tego dnia również celebrujemy Åšwiatowy DzieÅ„ ZespoÅ‚u Downa - DzieÅ„ Kolorowej Skarpetki

W ten dzieÅ„ zaÅ‚ożyliÅ›my dwie różne kolorowe skarpetki by solidaryzować siÄ™ z wszystkimi osobami z ZespoÅ‚em Downa.

Nasze Kotki mają wiele miłości dla wszystkich ludzi - tych zdrowych i trochę mniej.. Ale doskonale wiedzą, że każdemu z nas należy się szacunek! Dodatkowo na rączkach narysowaliśmy linię prostą co charakteryzuje osoby z ZD. Wiemy że nie do pary jest tutaj tylko chromosom 21!