Dzień Niepodległości - wspólnie śpiewamy hymn

Wspólnie Å›piewamy hymn

Ponad 16 tys. szkóÅ‚, przedszkoli i placówek oÅ›wiatowych oraz 134 placówki polonijne wzięły udziaÅ‚ w akcji MEN „SzkoÅ‚a do hymnu”.

10 Listopada 2020r o godz. 11:11 uczniowie i nauczyciele z caÅ‚ego kraju odÅ›piewali „Mazurka DÄ…browskiego”, Å‚Ä…czÄ…c siÄ™ ze sobÄ… za pomocÄ… różnych komunikatorów. W akcjÄ™ wÅ‚Ä…czyli siÄ™ także czÅ‚onkowie kierownictwa MEN i MNiSW, którzy w sposób wirtualny zaÅ›piewali hymn narodowy  -  Hymn to wielki symbol naszego narodu, wielki symbol naszej paÅ„stwowoÅ›ci, naszej niepodlegÅ‚oÅ›ci. To taki bukiet kwiatów dla naszej niepodlegÅ‚oÅ›ci – powiedziaÅ‚ minister PrzemysÅ‚aw Czarnek po wspólnym odÅ›piewaniu hymnu .

Nasze przedszkolaki również przyÅ‚Ä…czyÅ‚y siÄ™ do tej akcji:

PP4 - Mazurek DÄ…browskiego https://youtu.be/z37CVI_wn4s