Dzień kota

Åšwiatowy DzieÅ„ Kota – Å›wiÄ™to obchodzone corocznie 17 lutego we WÅ‚oszech i Polsce majÄ…ce podkreÅ›lić znaczenie kotów w życiu czÅ‚owieka, niesienie pomocy wolno żyjÄ…cym i bezdomnym zwierzÄ™tom, które miaÅ‚y kiedyÅ› dom, ale go straciÅ‚y, a także uwrażliwienie ludzi na czÄ™sto trudny koci los. Nasze dzieci też bawiÅ‚y siÄ™ w tym dniu wyÅ›mienicie bo to kotki. WyznaczaÅ‚y trasÄ™ ozobotem i go kodowaÅ‚y. OdwiedziÅ‚y również bibliotekÄ™ w której też ciekawie spÄ™dziÅ‚y czas dowiadujÄ…c siÄ™ dużo o kotach.

WiÄ™cej w tej kategorii: Urodziny Kacpra i Zuzi »