Wycieczka do Stadniny Koni w Leśnej Woli

W poniedziaÅ‚kowy poranek dzieci z grupy 3, 4 i 5 pojechaÅ‚y na wycieczkÄ™ do Stadniny koni w LeÅ›nej Woli. PrzywitaÅ‚a nas piÄ™kna pogoda. Dzieci  obejrzaÅ‚y boksy i spa dla koni oraz miaÅ‚y okazjÄ™ przywitać siÄ™ z nimi. DowiedziaÅ‚y siÄ™ co jedzÄ… i jak należy o nie dbać. Dzieci miaÅ‚y  okazjÄ™ dosiąć kucyka lub konia huculskiego, radoÅ›ci byÅ‚o dużo. KolejnÄ… atrakcjÄ… byÅ‚a zabawa na piÄ™knym placu zabaw. Po tak mÄ™czÄ…cych dziaÅ‚aniach poszliÅ›my siÄ™ posilić pysznymi kieÅ‚baskami i herbatkÄ…. OstatniÄ… atrakcjÄ… byÅ‚a przejażdżka bryczkÄ…. PozostaÅ‚y nam piÄ™kne wspomnienia.