Wycieczka

W poniedziałkowy poranek grupa wybrała się na wycieczkę do Stadniny koni w Leśnej Woli. Przywitała nas piekna pogoda oraz przyroda. Dzieci zostały zaproszone do domu koni czyli stajni. obejrzały pokoje koni, łazienkę oraz miały okazje przywitać się z nimi i je pogłaskać. Dowiedziały się co jedza i w jakich ilościach koniki, jak należy o nie dbać. Nadszedł czas aby osobiście dosiąć kucyka lub większego konia, radości było dużo. Kolejną atrakcją była zabawa na pięknym placu zabaw. Po tak męczących działaniach poszliśmy się posilić pysznymi kiełbaskami i herbatką. Ostatnią atrakcją były przejażdżki bryczką. Dziękujamy za wspaniały czas.