Spotkanie muzyczne

W dniu 19.10.2018 nasze dzieci z czterech grup przedszkolnych wysÅ‚uchaÅ‚y koncertu uczniów uczÄ™szczajÄ…cych do ZespoÅ‚u SzkóÅ‚ Muzycznych Nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie.

Uczniowie tamtejszej szkoÅ‚y zaprezentowali utwory muzyczne grajÄ…c na skrzypcach, altówce, oboju, trÄ…bce, akordeonie, wiolonczeli oraz fortepianie. Grali indywidualnie, w duetach a pierwszoklasiÅ›ci Å›piewali piosenki akompaniujÄ…c na instrumentach perkusyjnych.

Możliwość sÅ‚uchania muzyki klasycznej ma Å›wietny wpÅ‚yw na rozwój dzieci a nasze dzieci przedszkolne mogÅ‚y zażyć uczty muzyki poważnej w wykonaniu nieco starszych kolegów.

Dziękujemy!