ArtykuÅ‚y dla rodziców

kids drawing

_Prezentujemy prace plastyczne dzieci - gr.3, gr.4 i gr.5

2020-04-28 Prezentujemy prace dzieci nadesÅ‚ane przez rodziców

Przypominamy, że prowadzimy galeriÄ™ prac dzieci. Poniżej prezentujemy prace wykonane w domu przez dzieci z gr.3, gr.4 i gr.5 . Można siÄ™ pochwalić swoimi pracami, przesyÅ‚ajÄ…c zdjÄ™cie podpisane imieniem dziecka i grupa w formacie jpg na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest wÅ‚Ä…czenie w przeglÄ…darce obsÅ‚ugi JavaScript.

Prace dzieci z gr.1 i gr.2 w osobnej zakładce.

WczeÅ›niejsze prace ----->  http://www.pp4.resman.pl/index.php/materialy-dla-rodzicow/artykuly-dla-rodzicow/item/1529-prezentujemy-prace-dzieci-cz-ii-i-cz-iii-gr-3-gr-4-gr-5