Og贸lnoprzedszkolne

kids drawing

Akcja: Z Pomoc膮 dla Gabrysia!

Nasze przedszkolaki jak ju偶 wiecie, to dzieciaki z wielkimi serduszkami.

Wraz z naszymi Paniami, postanowili艣my pomóc w charytatywnym biegu dla Gabrysia: „Przybij Pi膮tk臋 z Gabrysiem”. Gabry艣 ju偶 na samym starcie swojego 偶ycia dosta艂 dodatkowy chromosom powoduj膮cy wad臋 genetyczn膮 znan膮, jako Zespó艂 Downa. Ale wcale si臋 nie poddaj臋 i nie zatrzymuje. Wraz z rodzicami dzielnie idzie przez 艣wiat. Ka偶dy tydzie艅 to zaj臋cia ze specjalistami: fizjoterapeut膮, logoped膮, neurologoped膮, psychologiem i pedagogiem.

Nasze przedszkolaki równie偶 przyczyni艂y si臋 do pomocy Gabrysiowi. Z wielkim entyzjazmem pomog艂y w nawlekanie rzemyków, potrzebnych do utworzenia medali dla uczestników biegu!

A przy okazji po膰wiczy艂y motoryk臋 ma艂膮 !

,, Dzieci s膮 jak posiane nasiona. Trzeba je codziennie podlewa膰,

po艣wi臋ca膰 im uwag臋 i piel臋gnowa膰.
W takich warunkach nasiona kie艂kuj膮, ro艣liny rosn膮, a potem zakwitaj膮. ..."