Ogólnoprzedszkolne 

kids drawing

Rozstrzygnięcie konkursu "Choinkowe cudeńka"

W naszym przedszkolu został przeprowadzony świąteczny konkurs dla dzieci i rodziców pt."Choinkowe cudeńka". Celem konkursu było przede wszystkim kultywowanie tradycji własnoręcznego wykonywania ozdób choinkowych, pobudzanie wyobraźni i inwencji twórczej dzieci i rodziców, a także wspólne przeżywanie radośći oraz satysfakcji w gronie rodzinnym. Wszystkie dostarczone prace udekorowały naszą przedszkolną choinkę. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki. Gratulujemy pomysłowośći i mamy nadzieję, że wspólny czas dzieci i rodziów podczas wykonywania ozdób był czasem wartościowym i pełnym radości. 

 

Dzieci

,, Dzieci są jak posiane nasiona. Trzeba je codziennie podlewać,

poświęcać im uwagę i pielęgnować. 
W takich warunkach nasiona kiełkują, rośliny rosną, a potem zakwitają. ..."  
  

                  

                                                                                                     Shinichi Suzuki

 

 

 

 

 

MY dbamy o Wasze pociechy!

facebookgallerycontact