Nasz udział w konkursach

Czerwony pojemnik w moim mieście

Karinka oraz Antosia z grupy Biedronek wzięły udział w konkursie plastycznym "Czerwony pojemnik w moim mieście" zorganizowanym przez Fundację Odzyskaj Środowisko z siedziba w Bogumiłowie w ramach kampanii edukacyjnej Rzeszowski tydzień bez elektrycznych smieci. Prace zostały wysłane na konkurs i czekalismy na rostrzygnięcie konkursu. Okazało się że Karinka zdobyła I miejsce a Antosia III miejsce, a przedszkole otrzymało dyplom i serię książeczek ekologicznych.

W dniu 06.04.22 o godzinie 10:00 w Piwnicach Rzeszowskich odbyło się rozdanie nagród dla zwycięzców i wyróżnionych dzieci z przedszkoli, szkół podstawowych i ponad podstawowych które wzięły udział w konkursie. Na  początku przedstawiono działania fundacji i cel organizacji tego konkursu. Zostały rozdane nagrody i dyplomy w różnych kategoriach wiekowych. Gościem specjalnym tego spotkania była min. Pani wiceprezydent Jolanta Kaźmierczak. Gratulujemy dziewczynkom.