Nasz udział w konkursach

Kartka na Dzień Kobiet

Dzieci z grupy Biedronek wzięły udział w IV Ogólnopolskim Konkursie Freblowskim „Kartka na Dzień Kobiet” pod patronatem Froebel.pl oraz czasopisma Bliżej przedszkola. 10 dzieci wykonało kartki – Adam, Michał, Iza, Tymek, Kaja, Krysia, Jakub, Zosia, Leon, Tomek – które zostaną przekazane Podopiecznym Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty w Lublinie. Podopiecznym Centrum Dziennego Pobytu dla Seniorów, Członkiniom Stowarzyszenia Żródło, Pacjentkom Oddziału Chirurgii Piersi Wojewódzkiego Szpitala Klinicznego w Lublinie oraz Pacjentkom Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej w Lublinie.

Czekamy na wieści z roztrzygnięcia konkursu.

Mamy roztrzygnięcie konkursu wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i małe upominki, a prace trafiły dla pań.