Nasz udział w konkursach

Kartka na Dzień Kobiet

Dzieci z grupy Biedronek wzięły udziaÅ‚ w IV Ogólnopolskim Konkursie Freblowskim „Kartka na DzieÅ„ Kobiet” pod patronatem Froebel.pl oraz czasopisma Bliżej przedszkola. 10 dzieci wykonaÅ‚o kartki – Adam, MichaÅ‚, Iza, Tymek, Kaja, Krysia, Jakub, Zosia, Leon, Tomek – które zostanÄ… przekazane Podopiecznym Domu Pomocy SpoÅ‚ecznej im. Matki Teresy z Kalkuty w Lublinie. Podopiecznym Centrum Dziennego Pobytu dla Seniorów, CzÅ‚onkiniom Stowarzyszenia Å»ródÅ‚o, Pacjentkom OddziaÅ‚u Chirurgii Piersi Wojewódzkiego Szpitala Klinicznego w Lublinie oraz Pacjentkom Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej w Lublinie.

Czekamy na wieści z roztrzygnięcia konkursu.

Mamy roztrzygnięcie konkursu wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i małe upominki, a prace trafiły dla pań.