Grupa V Pszczółki

pszczola

Świąteczne miasteczko

W czwartkowy poranek wybraliśmy się na Rynek odwiedzić Świąteczne Miasteczko. Pierwszym punktem było zwiedzanie Piwnic Rzeszowa, dzieci dowiedziały się jak powstało nasze miasto i poznały legendę o wielkiej żabie. Nastepnie uczestniczyły w warsztatach, w których miały możliwość wykonać ozdoby świąteczne. Dalej wybraliśmy się na Rynek: obejrzeliśmy szopkę, popróbowaliśmy jak smakują gofry i udaliśmy się na wspaniałą zabawę. Na początek pojeździeliśmy na karuzeli a na koniec mogliśmy pozjeżdżać na pontonach z góreczki. Była świetna zabawa. W domku czekał na nas Mikołaj wypytywał o prezenty czy podobały się dzieciom i zrobiliśmy sobie z Nim zdjęcia.