Grupa III Biedronki

biedronka

Świąteczny czas

Czas przedświąteczny dla naszej grupy obfitował w liczne pozytywne emocje. Dzieci przygotowywały ozdoby choinkowe, a także wykonały kartki z życzeniami dla rodziców. Wspólnie stworzyliśmy kalendarz adwentowy z książek do czytania, które dzieci przyniosły i towarzyszyły nam one każdego dnia grudnia, umilając ten czas oczekiwania na święta. W sali często słychać było śpiew kolęd, bo przedszkolaki przygotowywały występ świąteczny pt. 'Leśne zwierzątka u Jezuska". W tym roku przeżyliśmy wigilię przedszkolną, która była naprawdę magiczna! Dzięki poniższej galerii powspominajmy ten wspaniały świąteczny czas.