Grupa II Motylki

motyl

Wigilia w przedszkolu

W tym dniu zostały zrealizowane dwa zadania z modułu III z Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego "Z kulturą mi do twarzy":

zadanie 14: „Z kulturÄ… przy stole” omówienie zasad zachowania siÄ™ przy stole,

zadanie 15: „Savoir vivre przy stole” – zorganizowanie poczÄ™stunku w przedszkolu, np. wspólny Å›wiÄ…teczny obiad (zwrócenie uwagi na sposób nakrywania do stoÅ‚u i zachowanie siÄ™ przy stole).

Å»yczymy wszystkiego najlepszego z okazji ÅšwiÄ…t Bożego Narodzenia ,

niech pokój, miÅ‚ość i szczęście otoczy nas wszystkich w tym szczególnym dniu.