Grupa II Motylki

motyl

Światowy Dzień Pluszowego Misia

Dzieci przyniosły w tym dniu swojego pluszowego przyjaciela Misia.

Za nami kolejny dzieÅ„ peÅ‚en uÅ›miechu, radoÅ›ci oraz wspólnej zabawy a to za sprawÄ… obchodów Åšwiatowego Dnia Pluszowego Misia. Dzieci przyniosÅ‚y w tym dniu swojego pluszowego przyjaciela Misia. Podczas zajęć ćwiczyliÅ›my koordynacjÄ™ wzrokowo – ruchowÄ…, zrÄ™czność i sprawność manualnÄ…. Dużo radoÅ›ci sprawiÅ‚a nam zdrowa rywalizacjÄ… w parach. Nie zabrakÅ‚o też wspólnych taÅ„ców.
Otwórz